Інтернет-магазин матеріалів SenerjI

Декоративно-захисна штукатурка акрилова "Мозаїка" (для зовнішніх робіт)

для зовнішніх робіт

Виготовляється в заводських умовах. Фактурний матеріал має своєрідний малюнок, що створює видимість однорідної гладкої кам'яної поверхні. Відрізняються своєрідною фактурою, що нагадує натуральні природні матеріали, такі як мармур, граніт і ін. Залежно від методу нанесення поверхня може бути гладкою і шорсткою.
2010 грн
Ціна / кг:
Опис

Відкрити відро і перемішати його вміст до однорідної маси. Для цієї мети використовується дриль з насадкою (800 Вт).

Для полегшення роботи додати чисту воду питної якості.

Увага! У кожне відро певної партії додавати одну і ту ж кількість води, використовувати мірний стакан!

Тримати відра з матеріалом герметично закритими, відкривати тільки в цілях експлуатації.

Увага! Будь-які доповнення до матеріалу не припустимі!

Будівельна поверхня, на яку буде наноситися декоративно-захисна штукатурка, повинна бути сухою, чистою і рівною. Перед нанесенням штукатурної суміші основу необхідно очистити від бруду, пилу, напливів, також видалити грибкові ураження конструкцій. Усі неміцні ділянки поверхонь слід прибрати та обробити ґрунтовкою «ГРУНТ – УНІВЕРСАЛ».

Час висихання «ГРУНТ – УНІВЕРСАЛ» має становити не менше ніж 2 години до початку виконання робіт. За наявності тріщин та нерівностей, основу обробляють, вирівнюють «Армір».

Армуючий склад "АРМІР" SenerJi наносити за 24 годин до початку виконання робіт. Основа повинна мати вологість трохи більше 4%.

Наносити декоративно-захисну штукатурку безпосередньо на висохлий полімерцементний розчин або іншу підготовлену поверхню чистою теркою з нержавіючої сталі і вирівнювати до мінімально можливої товщини, потрібної для досягнення однорідного покриття. Необхідно постійно мити тертку водою, підтримуючи чистоту інструменту. Можливо нанесення механічно - напиленням.

Поки облицювальний матеріал мокрий, необхідно теркою або валиком виводити малюнок (працювати чистим сухим інструментом).

Матеріал необхідно рівномірно розподіляти до всіх кутів, стиків і природних розривів, уникаючи нерівномірного схоплювання матеріалу на неперервній ділянці стіни.

Після висихання першого шару наносити другий, але тільки в тих місцях, де через декоративно-захисну штукатурку просвічується будівельна основа.

Починати проведення робіт з призначення відповідального виконавця робіт (майстер, бригадир, виконроб).

Проведення робіт без призначення відповідальної особи заборонено!

Не допускати до виконання робіт людей, не обізнаних з регламентом робіт.

Забезпечити робітників інструментами згідно з рекомендаціями фірми «Senerji».

На кожному етапі складати акти прихованих робіт:

  • акт про приймання вихідної поверхні.
  • акт про підготовку вихідної поверхні до нанесення декоративно-захисної штукатурки.

Зберігати матеріал в сухому місці при температурі від + 5 ° С до  + 28 ° С. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.

Термін зберігання невідкритого і зберігаємого відповідно до вищезазначених специфікаціями матеріалу 1 рік.

Відстань від передньої кромки лісів до вихідної поверхні має становити 30-40 мм.

Не наносити матеріал при температурі нижче + 5 ° С. Не наносити матеріал на замерзлі і гарячі поверхні. Не наносити матеріал під прямими сонячними променями.

Під час нанесення і протягом наступного 24-х годинного періоду підтримувати температуру не нижче + 5 ° С.

При транспортуванні і зберіганні можливе розшарування матеріалу, яке усувається шляхом ретельного перемішування до утворення однорідної маси.

Всі фінішні фактурні покриття при виготовленні маркуються номером кольору і номером партії. Обидва номери повинні бути перевірені, вони повинні відповідати номерам в супроводжуючих документах.

Не наносити матеріал до повного висихання підготовленої поверхні.

При виконанні малярних робіт уникати попадання фарби на декоративно-захисну штукатурку.

20 літрові пластикові відра, вага відра 25 кг.

Приблизна витрата 3,0 – 3,2 кг на 1 м2. Практичні витрати залежать від методу нанесення, умов при нанесенні, рельєфу поверхні.

Декоративна-захисна штукатурка акрилова "Мозаїка"

Текстури

Гарантія на виконані роботи матеріалом – не менше 10 років.

Image

Продукція власного виробництва

Переваги SenerJi

Застосування сучасних високоякісних сполучних і модифікуючих добавок від німецьких виробників дозволило отримати матеріал, який володіє:

Всі матеріали фарбуються в різні тони, півтони, а також металеві відтінки з перламутром, що не вимагає додаткового нанесення фінішного шару фарби.