Інтернет-магазин матеріалів SenerjI

Декоративно-захисна фарба "Дюна" (для зовнішніх робіт)

для зовнішніх робіт

Фактурний матеріал. Виготовляється в заводських умовах. Після нанесення на основу та висихання утворює шорстку матову фактурну поверхню. У рідкому вигляді матеріал нагадує шпаклівку. В залежності від застосовуваного інструмента можна отримати різну фактуру поверхні з однорідною або різнорідною шорсткістю. В залежності від застосовуваного інструмента можна отримати різну фактуру від гладкої до грубої шуби.
Декоративно-захисна фарба «ДЮНА» спеціально розроблена як:
1. Естетично приємний інтер'єрний і фасадний матеріал різних кольорів.
2. Фактурне інтер'єрне і фасадне покриття, яке наноситься на будь-яку попередньо підготовлену поверхню: пінобетон, залізобетон, цегла, штукатурку, фанеру, ДСП, гіпсокартон і т.д.
1950 грн
Ціна / кг:
Опис

Відкрити відро і перемішати його вміст до однорідної маси. Для цієї мети використовується дриль з насадкою (800 Вт). Для полегшення роботи додати чисту воду питної якості.

Увага! У кожне відро певної партії додавати одну і ту ж кількість води, використовувати мірний стакан!

Тримати відра з матеріалом герметично закритими, відкривати тільки в цілях експлуатації.

Увага! Будь-які доповнення до матеріалу не припустимі!

Будівельна поверхня, на яку буде наноситися декоративно-захисна штукатурка, повинна бути сухою, чистою і рівною. Перед нанесенням штукатурної суміші основу необхідно очистити від бруду, пилу, напливів, також видалити грибкові ураження конструкцій. Усі неміцні ділянки поверхонь слід прибрати та обробити ґрунтовкою «ГРУНТ – УНІВЕРСАЛ».

Час висихання «ГРУНТ – УНІВЕРСАЛ» має становити не менше ніж 2 години до початку виконання робіт. За наявності тріщин та нерівностей, основу обробляють, вирівнюють «Армір».

Армуючий склад "АРМІР" SenerJi наносити за 24 годин до початку виконання робіт. Основа повинна мати вологість трохи більше 4%.

Вручну наносити декоративно-захисну фарбу можна безпосередньо на підстильний шар або іншу підготовлену поверхню чистою теркою з нержавіючої сталі з гладкими краями, валиком або іншим інструментом. Можна наносити механічно - напиленням.

Поки облицювальний матеріал мокрий, необхідно теркою або валиком виводити малюнок (працювати чистим сухим інструментом).

Матеріал необхідно рівномірно розподіляти до всіх кутів, стиків і природних розривів, уникаючи нерівномірного схоплювання матеріалу на неперервній ділянці стіни.

Остаточний малюнок досягається роботою однорідними рухами.

Починати проведення робіт з призначення відповідального виконавця робіт (майстер, бригадир, виконроб). Проведення робіт без призначення відповідальної особи заборонено!

Не допускати до виконання робіт людей, не обізнаних з регламентом робіт.

Забезпечити робітників інструментами згідно з рекомендаціями фірми «Senerji».

На кожному етапі складати акти прихованих робіт:

  • акт про приймання вихідної поверхні.
  • акт про підготовку вихідної поверхні до нанесення декоративно-захисної штукатурки.

Зберігати матеріал в сухому місці при температурі від + 5 ° С до  + 28 ° С. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.

Термін зберігання невідкритого і зберігаємого відповідно до вищезазначених специфікаціями матеріалу 1 рік.

Відстань від передньої кромки лісів до вихідної поверхні має становити 30-40 мм.

Не наносити матеріал при температурі нижче + 5 ° С. Не наносити матеріал на замерзлі і гарячі поверхні. Не наносити матеріал під прямими сонячними променями.

Під час нанесення і протягом наступного 24-х годинного періоду підтримувати температуру не нижче + 5 ° С.

При транспортуванні і зберіганні можливе розшарування матеріалу, яке усувається шляхом ретельного перемішування до утворення однорідної маси.

Всі фінішні фактурні покриття при виготовленні маркуються номером кольору і номером партії. Обидва номери повинні бути перевірені, вони повинні відповідати номерам в супроводжуючих документах.

Не наносити матеріал до повного висихання підготовленої поверхні.

При виконанні малярних робіт уникати попадання фарби на декоративно-захисний шар.

20 літрові пластикові відра, вага відра 30 кг. Поліетиленове відро з герметично кришкою.

Приблизна витрата 0,9-2,2 кг на 1 м2. Практичні витрати залежать від методу нанесення, умов при нанесенні, рельєфу поверхні.

Декоративно-захисна фарба "Дюна"

Текстури

Гарантія на виконані роботи матеріалом – не менше 10 років.

Image

Продукція власного виробництва

Переваги SenerJi

Застосування сучасних високоякісних сполучних і модифікуючих добавок від німецьких виробників дозволило отримати матеріал, який володіє:

Всі матеріали фарбуються в різні тони, півтони, а також металеві відтінки з перламутром, що не вимагає додаткового нанесення фінішного шару фарби.